• Rekrutacja 2021/2022

• Ważne informacje

• Serdecznie zapraszamy dzieci, które od 1 września rozpoczną swoją przedszkolną przygodę na spotkania adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu. Bardzo miło będzie nam poznać nasze nowe przedszkolaki. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Pierwszy etap spotkań odbędzie się w ogrodzie w dniach 28–30 czerwca w godz. 16.30-17.30.

Ponieważ spotkania będą odbywały się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego bardzo prosimy, aby każde dziecko było pod opieką tylko jednego opiekuna. Dorosłych prosimy o przybycie do przedszkola w maseczkach zasłaniających nos i usta oraz zachowanie bezpiecznej odległość między uczestnikami spotkania.

W przypadku niesprzyjającej pogody (deszcz) spotkanie może zostać odwołane.