• Biblioteka Podwórkowa

• Serdecznie zapraszamy w imieniu Mediateki naszych przedszkolaków z rodzicami na zajęcia Biblioteki Podwórkowej. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 października, o godzinie 11:30. Potrwa ok. 1,5 godziny. Preferowany wiek dzieci to 5-12 lat. Wstęp wolny (bez zapisów). Zajęcia będą odbywały się w bibliotece Mediateki przy współpracy ze Stowarzyszeniem ATD Czwarty Świat.

Biblioteki Podwórkowe to regularne, cotygodniowe spotkania z dziećmi i ich rodzicami, polegające na wspólnym oglądaniu i czytaniu książek, rozmawianiu oraz wykonywaniu różnych prac plastycznych.

Zachęcamy do skorzystania.

• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy za pomoc w zbiórce książek na kiermasz. Dzięki Państwa dobrym sercom udało sią zebrać pokaźną ilość darów. Niedługo zostaną one przekazane organizatorom. Natomiast termin i miejsce kiermaszu podamy wkrótce.

• Informacja

• Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Możliwy jest także kontakt mailowy: pomagamy@1815.pl