• Kotki Psotki

• Tu się chwalimy co w domu robimysmiley

Witaj Dominiku, widzę, że świetnie bawisz się z młodszą siostrą. Twoja praca jest imponująca. Cieszę się, że miło spędzacie wspólnie czas. Pozdrawiam Was serdecznie.

Kacperku, Twój wirus jest niesamowity, ile ma oczu. Stworzyłeś wspaniałe prace. Cieszymy się bardzo, że zechciałeś nam je pokazać. Dziękujemy i przesyłamy mnóstwo uścisków.

A to praca Jeremiasza. Wirus wygląda bardzo sympatycznie i kolorowo, bo to jest pozytywny wirus zarażający motywacją do działania i dobrym humorem. Cieszymy się, że go stworzyłeś, dzięki niemu wszyscy poczujemy się lepiej. Moc pozdrowień dla Ciebie i mamy.

Witamy Dominiku i Nelu, Wasze prace są przepiękne a buzie ślicznie uśmiechnięte. Chyba wspaniale się bawicie razem. Cieszymy się, że możemy Was znów widzieć. Serdeczne pozdrowienia dla Dominika i Kornelki oraz rodziców.

Kochani Maju i Maurycy, bardzo się cieszę, że podobają Wam się proponowane zajęcia. Wasze prace są przepiękne, a niektóre smakowite. Wesołe buzie świadczą o tym, że dobrze się też bawicie. Jesteście bardzo dobrym starszym rodzeństwem, Wasz mały braciszek na pewno wiele się nauczy. Bardzo jestem ciekawa, jakie fasolki wyrosną w słoikach, nie zapominajcie ich podlewać. Przesyłam mnóstwo uścisków, a dla mamy serdeczne pozdrowienia i czekam na kolejne zdjęcia.

Witaj Jeremiaszu, to chyba jest cumulus, tęcza też wygląda wspaniale. Widać ze zdjęcia, że humor Ci dopisuje. Dziękujemy za pozdrowienia dla całego przedszkola. My również pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinę, czekamy na kolejne zdjęcia.

Dzień dobry Juleczko, Twoje prace jak zwykle są wykonane perfekcyjnie. Cieszymy się, że znalazłaś czas na ćwiczenia w pisaniu – jajko jest wspaniałe. Możesz być także dumna ze swojego zajączka i bakterii. Jesteś bardzo dobrą starszą siostrą, brat bierze z Ciebie przykład i też się uczy. Brawo Juleczko. Przesyłamy moc uścisków.

Kasieńko, Twoje prace są wspaniałe, widać, że w ich wykonanie włożyłaś wiele serca i wysiłku. Bardzo się cieszę, że mogłaś się przy tym dobrze bawić. Przesyłam moc gorących uścisków.

Kacperku, witaj ponownie. Bardzo cieszymy się, że tak wspaniale wykonałeś wszystkie prace. Mamy nadzieję, że sprawiło Ci to wiele radości. Obserwuj wzrost roślinek i nie zapominaj o ich podlewaniu. Dziękujemy bardzo za serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Życzymy Tobie i całej Twojej rodzinie dużo zdrowia i samych słonecznych chwil. Przesyłamy moc gorących uścisków.

Drogi Dominiku, cieszymy się, że przesłałeś nam zdjęcia z wykonanej przez Ciebie i siostrę pracy. Widać, że oboje bardzo się staraliście i prace są wspaniałe. Pozdrawiamy Ciebie i całą Twoją rodzinę. Do zobaczenia w przedszkolu.

Witaj Kasieńko, bardzo się cieszymy, że postanowiłaś podzielić się z nami wspaniałymi efektami swojej pracy. Prace są piękne, mamy nadzieję, że dobrze się przy tym bawiłaś. Dziękujemy Ci ogromnie za przyłączenie się do Akcji Tęcza.  Jesteśmy bardzo dumni z tego, że postanowiłaś przekazać swoją pracę medykom, którzy szczególnie teraz potrzebują wsparcia nas wszystkich. Ślemy moc gorących uścisków dla Ciebie i ogromne DZIĘKUJEMY dla Twoich rodziców, którzy dbają o to, abyśmy my mogli być zdrowi. Mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy i znów będziemy się razem bawić i uczyć w przedszkolu.

Drogi Jeremiaszu, bardzo dziękujemy za piękne życzenia świąteczne. Wszyscy Optymiści z przedszkola składają Tobie i Twoim najbliższym najwspanialsze życzenia świąteczne – zdrowia, spokoju i ciepłej atmosfery oraz szybkiego powrotu do nas.

Jeremiaszu, bardzo dziękujemy za pozdrowienia i przesłane zdjęcia. To świetny pomysł, żeby zrobić bociana z klocków LEGO. Z pracą plastyczną też poradziłeś sobie wspaniale. Gratulujemy. Przesyłamy moc gorących uścisków i mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy.

Kacperku, bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcie. Twój bocian jest niesamowity, cieszymy się, że wykonałeś go tak starannie i użyłeś ciekawych materiałów. Pomysł z patyczkami jest super. Pozdrawiamy gorąco i czekamy na kolejne prace.

Witamy Cię Julko bardzo gorąco i przesyłam Tobie i Twoim bliskim moc pozdrowień. Cieszymy się, że tak wspaniale wykonałaś wszystkie zadania i chciałaś podzielić się z nami tym, jak pięknie to wygląda. Mam nadzieję, że inne Kotki Psotki pójdą za Twoim przykładem i też przyślą zdjęcia prac wykonywanych w domu. Jeszcze raz przesyłamy moc gorących uścisków i mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy.