• Śmiecholudki

• Tu się chwalimy co w domu robimy smiley

Filipku, witamy ponownie! Przesyłamy buziaki dla Ciebie i brata. Cieszmy się,  że świetnie razem bawcie się, tworzycie i wspieracie. Bardzo podoba nam się akwarium. Piesek jak żywy. Pozdrowienia dla całej rodzinki.

Franio, jak miło widzieć taki piękny uśmiech - prawdziwy z Ciebie Śmiecholudek. Tęskniłyśmy! Czy nam się wydaje, czy urosłeś? Zakładka na pewno Ci się przyda. Kotek jest słodki i w Twoim ulubionym kolorze. Wiemy, że lubisz książki, chętnie po nie sięgasz, a rodzice dużo Tobie czytają. Ten milusi kotek zawsze będzie pamiętał i podpowiadał Wam, na którym fragmencie zakończyliście czytanie. Fajnie mieć takiego pomocnika. Pozdrawiamy i ściskamy całą rodzinkę.

Witaj Alu smiley Z radością widzimy Ciebie i podziwiamy Twoje prace. Dziękujemy za kosmiczne pozdrowienia. Układ Słoneczny pięknie dekoruje Twój pokój. Twój uśmiech i radosne oczy wprawiaja nas w doskonały nastrój. Pozdrawiamy Cię serdecznie i mocno ściskamy.

Witaj Filip! Dziękujemy za pozdrowienia, miło znowu zobaczyć Twoje prace. Z planetą Saturn super sobie poradziłeś. Ufoludek bardzo wesoły, chętnie byśmy się z nim zaprzyjaźnili. Cieszymy się, że korzystasz z naszych pomysłów. Przechowuj swoje dzieła w teczce. Pozdrawiamy Ciebie, rodziców, Kacpra i Oliwię (pewnie już sporo urosła). Przesyłamy wszystkim uściski!

Dominiko jaka Ty jesteś pracowita! Miło nam, że przysłałaś tyle prac, są śliczne.  Zbieraj je wszystkie w indywidualnej teczce i przechowuj do naszego spotkania. Będziemy czekać na kolejne zdjęcia. Podziwiamy i przesyłamy uściski. Pozdrawiamy serdecznie całą rodzinę.

Miło Cię widzieć Dominiko, jesteś jak zawsze uśmiechnięta i radosna. Dziękujemy za serduszko. Cieszymy się, że przysłałaś swoje prace. Widać, że pracujesz samodzielnie i bardzo się starasz. Chciałybyśmy gościć taką piękną panią Wiosnę w naszym przedszkolu. Przesyłamy gorące pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny. Czekamy na kolejne prace.

Alu, bardzo dziękujemy za wysłane prace. Żabka, pisanka, kwiaty w doniczce, rodzina bocianów wspaniałe dzieła, aż miło się ogląda. Brawo dla Twojej kreatywności.  Pozdrawiamy i  przesyłamy całuski.

Brawo dla Filipa, cieszymy się, że  dzielnie wykonujesz prace plastyczne oraz wspaniale doskonalisz swoje umiejętności. Pisanka piękna, kolorowa a zajączek śliczny, bociany jak żywe. Czekamy na kolejne zdjęcia Twoich wspaniałych prac. Pozdrawiamy i ściskamy Cię mocno.

Witaj Franku!
            Miło nam, że przysłałeś tyle prac, bardzo ładnie pracujesz, a rodzina bocianów wygląda jak żywa. Jesteśmy z Ciebie dumne. Wszystkie prace zbieraj w indywidualnej teczce, przechowuj je do naszego spotkania. Będziemy czekać na kolejne zdjęcia Twoich prac. Pozdrawiamy serdecznie całą rodzinę.

Kochani, jak miło jest zobaczyć Wasze roześmiane buziaki. Dziękujemy, że o nas pamiętacie. My także  bardzo tęsknimy za Wami. Cieszymy się, że jesteście z nami myślami i szczerze mówiąc dla takich chwil warto żyć.  A jeśli mamy się czymś zarazić to taką szczerą radością, miłością i życzliwością jaka płynie z Waszych uśmiechów na twarzy. DZIĘKUJEMY!!!
            Jeszcze raz dla całej naszej Śmiecholudkowej rodziny WESOŁYCH ŚWIĄT smiley

Brawo  Franiu!!!  Bardzo nam miło, że przysłałeś swoją pracę. Jest piękna! Jak tylko się spotkamy koniecznie musisz nauczyć nas wszystkich rysować wesołego zajączka. My też bardzo tęsknimy za Tobą i za wszystkim Śmiecholudkami. Cieszymy się, że podobają Ci się nasze pomysły. Serdecznie pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinkę, przesyłamy Wszystkim buziaki.