• Wesołe Iskierki

     • Tu się chwalimy co w domu robimy smiley

       

      Widzimy, widzimy naprawdę pilny uczeń z Marcelka. Cieszy nas to bardzo. Jesteśmy dumne z tego jak trzymasz ołówek. Rewelacja. Pozdrawiamy i zachęcamy do dalszej zabawy i pracy z nami.

         

      Jak miło, że możemy też zobaczyć uśmiechniętą buzię Poli. Bardzo się cieszymy, że Cię widzimy. Tęsknimy jednocześnie bardzo... Nasze materiały jak widać i Tobie umilają czas. Zadania z pajączkami i motylkami wykonałaś prawidłowo. Pięknie i dokładnie malujesz. Znakomicie Ci poszło. Jesteśmy dumne z Ciebie, Polcia. Serdecznie pozdrawiamy i mocno ściskamy.

         

      Bardzo się cieszymy Maju, że spodobał Ci się temat owadów. Zdjęcia ukazują jak znakomicie Ci idzie wykonywanie zadań i prac plastycznych z tego tematu. Trzymaj tak dalej nasza pracowita mróweczko. Pozdrawiamy i ściskamy mocno.

           

      Jest nam miło czytać informacje o tym, że tematy które przygotowujemy się podobają. Serduszko przesłane przez Ciebie Marcelku jest osłodą dla naszych serc. Inne zadania, które wykonujesz też chwalimy, bo wkładasz w nie dużo pracy i zaangażowania. Przypomnij sobie piosenkę o Misiu, który bał się ducha.. jak zacznie latać osa wokół Twojego nosa. Pozdrawiamy i życzymy miłego odpoczynku na łonie natury.

           

      Majeczko, jesteśmy z Ciebie bardzo dumne. Pracujesz niezwykle sumiennie. Gąsieniczka jest piękna i cudowny z niej motyl mógłby powstać. Karty pracy wykonałaś perfekcyjnie. Twoje wszystkie prace są godne podziwu. Cieszymy się, że ponownie możemy zobaczyć Cię na zdjęciach. Pozdrawiamy i ściskamy.

         

      Jest nam niezmiernie miło zobaczyć na zdjęciach kolejną Iskierkę – naszego Tomka! Widzimy, że masz dobry humor i trzymasz się zdrowo. Bardzo się cieszymy i tęsknimy za Tobą. Kiedy się spotkamy poopowiadasz Nam o tym ciekawym domku drewnianym. Skorzystałeś jak widzimy z pomysłów umieszczonych na naszej zakładce grupowej i poszło Ci znakomicie. Serdecznie pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinkę i czekamy na kolejne zdjęcia.

       

      Witamy ponownie Marcelka! Cieszymy się, że podobał Ci się temat o zwierzętach wiejskich. Radzisz sobie świetnie z zadaniami. Jesteś bardzo pracowity. Pozdrawiamy i ściskamy.


                 

      Mama Marcelka podzieliła się z nami radosną nowiną: Chciałabym przekazać, że mamy w domu już nie czterolatka a pięciolatka. Marcel w tym trudnym czasie obchodził w minioną niedzielę urodziny, staraliśmy się bardzo by wszystko przebiegało na tyle normalnie na ile się da, więc połączyliśmy na wideorozmowie całą rodzinę. Wspólnie zaśpiewaliśmy sto lat a tort przygotowała Babcia.” My również dołączamy do wirtualnego świętowania i śpiewamy także Sto lat! Sto lat!" oraz przesyłamy życzenia: dużo zdrowia Marcelku i każdego dnia powodów do radości. Spełnienia marzeń Kochany! smiley Tort wygląda niezwykle apetycznie – kochana Babcia bardzo się postarała. Prezenty sugerują, że chętnie Marcelku wybrałbyś się w kosmos. Rewelacyjny to musiał być dzień. Twoi bliscy są wspaniali. Pozdrawiamy gorąco Ciebie i całą rodzinkę. Dziękujemy za takie miłe wiadomości.

       

      Majeczko, jesteś bardzo zaangażowana w realizację zadań. Zawsze je wykonujesz starannie. Tym razem widzimy piękną kurzą rodzinę. Naszą uwagę zwrócił też Twój duży, uśmiechnięty pies. Jak się nazywa? Gdzie są jego uszy? Pozdrawiamy Ciebie, a do pieska to chętnie byśmy się też przytuliły smiley

       

      Majeczko jaka Ty jesteś pracowita! Jak mróweczka. Cieszymy się, że wysyłasz nam zdjęcia ze swoimi pracami.  W dodatku masz baczne oko na naszą stronę. Szybciutko zauważyłaś, że są już nowe zadania dla Was przygotowane. Poszło Ci znakomicie. Podziwiamy i przesyłamy uściski.

       

      Dziękujemy Majeczko za tak pyszną wizualizację posiłku. Same witaminki proponujesz. Napracowałaś się nie mało przy tym dziele. Pozdrawiamy i wysyłamy całuski.

             

      Miło Cię widzieć Lenko w świetnym humorze. Widzimy, że z siostrzyczką intensywnie pracujecie. Kosmos wykonany nietypową techniką, ciało człowieka, wielkanocne kurczaki, jajka.. wspaniałe dzieła. Bijemy brawo dla waszej kreatywności.  Pozdrawiamy i ściskamy. Dziękujemy za życzenia świąteczne i również życzymy pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych dla Ciebie Lenko i Twojej rodzinki.

                         

      Miło nam, że możemy zobaczyć co słychać też u Wojtusia! Cóż za uśmiech na buzi. Zajęty jesteś jak widzimy, kreatywnymi zabawami, które przynoszą Ci wiele radości. Prace, które wykonujesz sam i z bliskimi są wspaniałe. Przesyłamy gorące pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodzinki. Dziękujemy za życzenia i również życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.

                

      Jaka ta Twoja Mama jest wspaniała. Zapewnia tyle atrakcji, że nie sposób się nudzić. Bardzo wesoło macie w domku i jesteście dobrym przykładem dla innych. Bal przebierańców był naprawdę świetnym pomysłem. Podziwiamy kolejne prace. Przesyłamy gorące pozdrowienia. Dziękujemy za życzenia świąteczne i również życzymy wszystkiego dobrego.

       

      Maju! Jest nam niezmiernie miło widzieć Twojego uśmiechniętego buziaczka. Zajączek, którego wykonałaś jest bardzo piękny. Widać jak dużo pracy musiały wykonać Twoje paluszki by połączyć wszystkie elementy. Pozdrawiamy i przesyłamy całuski.

                          

      Dziękujemy za wiadomość od Karinki i jej mamy. Jest nam niezmiernie miło czytać takie wiadomości. Uświadamia nam to też trochę jak bardzo tęsknimy. Na szczęście mamy liczne zdjęcia, na które zerkamy z łezką w oku.  Karinka zawsze była aktywna, ale teraz widać wykorzystuje wszelkie możliwości swoje i rodziców na kreatywne spędzanie czasu. Podziwiamy i gratulujemy pomysłowości. Prace są przepiękne. Przesyłamy gorące uściski dla całej rodzinki naszej Karinki.

           

      Mama Marcela napisała: „Marcel bawi się masą mydlaną oraz cieczą newtonowska. Zabawa na parę godzin gwarantowana :) Piecze pizze, gra na keyboardzie, tańcuje przy muzyce dla przedszkolaków. Z chęcią korzystamy z materiałów udostępnianych na stronie przedszkola.” Jak się okazuje Marcel to chłopiec o wielu talentach. Podziwiamy zdolności. Miło też, że korzystacie z pomysłów ze strony przedszkola. Ściskamy i Pozdrawiamy.

       

      Brawo dla Marcela! Pracowity chłopak. Kredki i farby poszły w ruch. Wspaniale doskonalisz swoje umiejętności. Pozdrawiamy :)

      Dziękujemy Maju za tak fantastyczne zobrazowanie układu słonecznego. Dzięki Tobie przypomniała nam się nasza piosenka o kosmosie, którą śpiewaliśmy ostatnio w przedszkolu z takim zaangażowaniem i radością. Pozdrawiamy :)