• Milumisie

     • Tu się chwalimy co w domu robimy smiley

               

      Drogi Bartoszku miło Cię ponownie oglądać. Jesteś bardzo wytrwały i wspaniale pracujesz. W wycinaniu i malowaniu jesteś już mistrzem. Mamy nadzieje, że jesteś dumny z siebie, bo my z Ciebie tak. Szczególne podziękowania dla mamy za dobre słowo dla Nas i umożliwienie Bartoszkowi korzystania z zamieszczonych propozycji. Na pewno będzie to procentować w dalszej edukacji syna. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia.

         

      Michałku, miło Cię znowu widzieć. Dziękujemy mamie za pozdrowienia! Wasza rodzinna, wspólna praca wyszła doskonale. Pudelek jak żywy, zaraz będzie szczekał radośnie i ciekawe o czym będzie chciał nam opowiedzieć? Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki!

                                     

      Bartoszku! Spisałeś się na złoty medal! Temat o psach i kotach od początku do końca zaliczony. Wszystkie karty pracy i prace plastyczne pięknie wykonane. Urzekły nas szczególne przesłodkie pieski  rysowane z wierszykiem i piesek marionetka z nóżkami z białych guziczków. Na pewno też wiele zapamiętałeś ciekawostek z życia psów i kotów z naszych filmików. Brawo Bartoszku! Podziękowania i pozdrowienia dla Rodziców!

                     

      Witaj ponownie Juleczko! Cieszymy się, że przydają się Wam nasze propozycje zajęć! Wszyscy tęsknimy za wyjazdami  i podglądaniem z bliska pięknej przyrody. Może udało się trochę podejrzeć lecąc tym pięknym pomarańczowym balonem? Ciekawe, czy zmieściły się tam wszystkie pieski i kotki? Widzimy, że piesek marionetka udał się doskonale. Kosmiczna podróż też przyniosła Ci wiele radości. Juleczko miło było zobaczyć Cię w dobrym humorze! Pozdrawiamy serdecznie całą Rodzinkę!

                     

      Olusiu, witamy ponownie! Przesyłamy buziaki dla Ciebie i siostry. Teraz już wiesz, że siostra to prawdziwy skarb. Razem się bawicie, tworzycie i wspieracie się. Nuda chyba u Was nie gości. Bardzo podobają nam się maski i pacynki. A jak tam wyszło sudoku? Na pewno były brawa! Pieski orgiami są przesłodkie i jeszcze piękne wspomnienie Wielkanocy! Dziękujemy za tak miłą  wiadomość! Pozdrowienia dla Rodziców i Dziadków!

                                   

      Bartoszku kochany! Wielka radość i zachwyt ogarnął nas widząc Ciebie, i to jak wspaniale pracujesz. Brawo dla mamy, która stworzyła Tobie wręcz pracownię małego artysty, tata też na pewno ma w tym udział. Widzimy jak rozwijasz swoje umiejętności. Malujesz, kolorujesz, wycinasz, układasz historyjki. Miło, że korzystasz z naszych propozycji. Twoja kiełkująca roślinka niesie nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Życzymy dużo zdrowia dla całej Rodziny.

          

      Witamy Juleczko! Z radością widzimy Ciebie i Twoje piękne prace. Bardzo podobają nam się kolorowe tulipany i bazie w wazonie. A ile owadów przyleciało na Twoją wiosenną łączkę! Nawet muszki! Dziękujemy za wiadomość i pozdrawiamy całą Rodzinkę.

                                  

      Witaj Iwo! Miło Cię widzieć uśmiechniętego ale i też bardzo zapracowanego.Słyszeliśmy, że odwiedziła Cię wróżka Zębuszka  i mianowała Szczerbatym Piratem. Dziękujemy za Twój reportaż z tego, co robiłeś przez czas pobytu w domu, ale Wiemy, że to nie wszystko. Koleżankom i kolegom na pewno będą podobały się Twoje dzieła. Nam bardzo się podobają. Brawo Iwo! Czekamy jeszcze na wiadomości od Ciebie! Szczególne pozdrowienia dla Mamy, Taty i braciszka.

        

      Maju, Dziękujemy za wielkanocne życzenia. Widzimy, że bazie trafiły do wazonu i ozdobiłaś je pięknymi pisankami. Miło jest znów zobaczyć Twojego uśmiechniętego buziaka. Pozdrawiamy serdecznie.

            

      Ignasiu, dziękujemy za wiadomość od Ciebie. Twoje tulipany są przepiękne i doskonale wyglądają na lodówce. Miło będzie mamie wyjmować z niej różne przysmaki. W wykonanie tęczy też włożyłeś dużo pracy. Pozdrawiamy Cię serdecznie.

        

      Witaj Michałku! Jak miło Cię zobaczyć. Cieszymy się, że zatęskniłeś do przedszkola! My też już tęsknimy za Tobą i naszymi tańcami przy Twojej ulubionej piosence. Wielkanocny zajączek bardzo nam się podoba i będzie piękną ozdobą świąteczną w Twoim domku. Pozdrawiamy Ciebie, mamę, tatę i brata życząc Wesołych Świąt.

       

      Justynko dziękujemy za kolejną wiadomość od Ciebie. Patrząc na Twoją pracę można od razu poczuć się lepiej. Słońce, tęcza, wiosenna łąka i kolorowa pisanka to piękne, optymistyczne przesłanie dla wszystkich. Justynko trzymaj tak dalej!  Życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt dla Ciebie i całej Twojej Rodziny.
       

                      

      Maju miło nam bardzo, że przesyłasz do nas kolejną wiadomość. Cieszymy się, że tak wytrwale pracujesz. Zagościła w Twoich pracach wiosna i widać w pełni przygotowania do Wielkanocy. A piękne bazie stoją już zapewne w wazonie, w oczekiwaniu na pisanki i wielkanocnego zajączka. Majeczko, życzymy dużo zdrówka dla Ciebie, mamy i siostry.

             

      Dotarła do nas wiadomość od Justynki. Witaj nasz kochany Śmieszku! Dobrze Cię widzieć. Z wielkim zaangażowaniem wykonujesz zadania i widać, że jesteś dumna z tego, jak sobie dzielnie radzisz. My też jesteśmy z Ciebie dumni. Brawo Justynko! Czekamy na kolejne prace. Pozdrawiamy całą Rodzinkę.

          

      A oto nasz Antek. Witamy Cię serdecznie. Widzimy, że bawisz się doskonale. Malowanie techniką, którą wybrałeś to jest super sprawa. Brawo dla mamy, która doskonale zaopatrzyła Cię w materiały plastyczne. Te wiaderka z farbą robią wrażenie. Praca z wiruskami również bardzo nam się podoba. Miło było Cię zobaczyć. Pozdrowienia dla Mamy, Taty oraz ucałuj od nas braciszka.  

             

      A tak pracowicie spędza w domu czas Emilka i wykonuje przedszkolne zadania. Emilko, jak dobrze widzieć Twojego uśmiechniętego buziaczka. Wszystkie prace są świetne, ale szczególnie zauroczyły nas kreatywne stempelki. Tu wiruski są wesołe i bardzo optymistyczne. Mamy nadzieję, że bawisz się też dobrze przy naszych  czyścioszkowych piosenkach. Dziękujemy za wiadomość od Ciebie i pozdrawiamy Tatę. Brawo Emilko!

             

       

      Witaj Juleczko! Cieszymy, że w domu się nie nudzisz i masz mnóstwo zajęć. Wiemy, że uwielbiasz plastykę i dzięki naszym propozycjom możesz rozwijać swoje uzdolnienia. Widać po Twoim promiennym uśmiechu, że dobrze się bawisz. A ile pracy włożyłaś w tak kunsztownie wyrzeźbionego Mydłomena! Dziękujemy za pomoc w jego wykonaniu tacie, ale dzięki temu będzie miał on jeszcze większą moc i przegoni wszystko to,  co nas martwi. Przesyłamy buziaki i pozdrawiamy całą Rodzinkę.

         

            

      Olusiu Witaj! Miło Cię widzieć. Widzimy, że poważnie przystąpiłeś do zadania wykonania plakatu o konieczności mycia rąk. Plakat jest bardzo ładny i patrząc na niego nikt już nie może zapominać o właściwym zachowaniu w różnych sytuacjach.  Cieszymy się, że jesteś taki dzielny. Przesyłamy buziaki Tobie, Twojej siostrze oraz Mamie i Tacie. Do zobaczenia.

           

           

      Bartoszku jak miło Cię zobaczyć, szkoda że tylko na zdjęciach. Cieszymy się, że tak dzielnie sobie radzisz. Widzimy, ile pracy włożyłeś w wykonanie wszystkich prac. Temat o czyścioszkach zaliczamy na szóstkę.  Wszystkim spodoba się Twoja kreatywna kanapka. My rozpoznajemy w niej Kanapkomena, który z Twoim super Mydłomenem będzie dbał o zdrowie Twoje i całej rodziny, a to jest teraz najważniejsze. Bijemy Ci brawo i pozdrawiamy Mamę i Tatę.

        Kiedy myję ręce

      Serdecznie dziękujemy Mai B. za piękną, optymistyczną pracę. Zagościła już z nami wiosna, a  Maja przypomina wszystkim, że po spacerze z psem zawsze myjemy ręce. Pozdrawiamy Maję i jej Rodzinę. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia.

           

      A to piękne pozdrowienia od Mai M. Tęsknimy Maju za Twoim promiennym uśmiechem. Majeczka pochwaliła się wszystkim pracami, o których wykonanie prosiły panie. Patrząc na plakat, nikt już nie zapomni kiedy ma umyć ręce.  Maju! Twoja kreatywna wersja Mydłomena jest przesłodka. Brawo! Pozdrawiamy Maję i jej Mamę.