• Wirujące Brzdące

     • Tu się chwalimy co w domu robimy smiley

       

      Karinko, Twoje prace nie przestają zachwycać. Nie mamy wątpliwości, że są coraz bardziej dopracowane. Przepiękny hipcio. Przysyłaj zdjęcia swoich prac, bo jest się czym chwalić. Pozdrawiamy ciepło Ciebie i całą Twoją Rodzinę.

                 

      Bardzo nas cieszy, że korzystacie w domach z różnych kreatywnych pomysłów. Kolejny oryginalny rysunek Karinki. Taka praca plastyczna to świetny sposób na spędzenie czasu. Wymaga cierpliwości, ale efekt jest zawsze zaskakujący – tak jak i w tym przypadku :) Karinko, widać z jakim zaangażowaniem powstawała Twoja książka. Z chęcią posłuchałybyśmy co jest w środku!

                

      Karinko, kolejne Twoje prace cieszące nasze oczy. Wierzymy, że nie nudzisz się w domu i uczysz się z nami na odległość. Podejrzewamy, że przy takiej ilości pomysłów jest sporo sprzątania, ale Twoje prace zdecydowanie są tego warte!

         

      Jak miło Marysiu Cię widzieć. Cieszymy się, że korzystasz z naszych propozycji. Jesteśmy pod wrażeniem Twoich prac. Są pięknie wykonane i bardzo pomysłowe. Naprawdę fantastyczne! Cieszymy się, że mamy w grupie tak kreatywnego "Brzdąca". Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie i całą Twoją Rodzinę.

       

      Karinko – jak miło widzieć Ciebie i Twój uśmiech! Widać, ile serca wkładasz w malowanie. Twoje prace są dopracowane i przemyślane. Prawdziwa z Ciebie artystka! Wiosenne kolory od razu poprawiają humor. Czekamy na kolejne Twoje rysunki. 

          

      Dziękujemy za zdjęcia i życzenia. Mamy nadzieję, że wszystkie Wirujące Brzdące tak aktywnie pomagały w domowej kuchni. Serdecznie pozdrawiamy.

         

      Dotarły do nas kolejne zdjęcia pięknych, świątecznych prac. Wykonał je Adaś. Nie mamy wątpliwości, że świetnie sprawdzą się w roli dekoracji wielkanocnych. Cieszymy się, że korzystasz z przygotowanych przez nas materiałów i tak starannie wykonujesz wszystkie ćwiczenia. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

            

      Jurkowi nie brakuje pomysłów, więc nuda mu nie grozi. Dziękujemy za przesłanie wiosennych prac, które mogą stać się inspiracją dla innych dzieci. Niektóre z tych kreatywnych dzieł są zapowiedzią naszego następnego tematu... Świąt Wielkanocnych. Pozdrawiamy sredecznie.

             

      Karinko, cieszymy się, że postanowiłaś wykonać pracę plastyczną związaną z tematem nadejścia wiosny. Twoje kwitnące drzewko jest śliczne. Widać jak dużo włożyłaś w nie pracy. Gratulujemy pomysłu. Pozdrawiamy Ciebie i Rodziców. Czekamy na kolejne prace.

         

      A to zdjęcia od Julka. Z dużą radością patrzymy na Twoją wiosenną pracę plastyczną. Wykonałeś ją bardzo starannie dzięki czemu nie sposób oderwać od niej wzroku! Cieszymy się, że w poszukiwanie pierwszych oznak wiosny zaangażowałeś swoją młodszą siostrę. Julek wie, że wyjście na spacer musi odbywać się teraz w bezpiecznych warunkach i wybrał porę, kiedy wokoło nie było innych spacerowiczów. Brawo! Mamy nadzieję, że mimo wyjątkowej sytuacji, wszystkim Brzdącom udaje się zaczerpnąć pierwszych promieni słońca choćby wyglądając przez okno lub wychodząc na balkon. Pozdrawiamy.