• Organizacja

• Przedszkole czynne jest od godziny  7.00 do 17.30. W tym czasie zapewniamy dzieciom fachową opiekę pedagogiczną oraz bezpieczny pobyt. Oferujemy całodzienne wyżywienie (pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek). Posiłki są smaczne, urozmaicone, przygotowywane na miejscu, zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych wychowanków dostosowujemy diety pokarmowe dla dzieci ze specjalnymi wskazaniami.

W ciągu dnia dzieci mają organizowane zajęcia, mają też czas na dowolną zabawę.

Staramy się, aby każdy dzień był ciekawy i pełen wrażeń. Zapraszamy profesjonalnych artystów z przedstawieniami teatralnymi, koncertami i pokazami artystycznymi. Organizujemy aktywizujące zajęcia, imprezy, zabawy, bale.

Stałym elementem są wyjścia do teatru, kina, muzeum, na wystawy oraz spacery i wycieczki autokarowe.

Nasze przedszkolaki uczestniczą w licznych imprezach i konkursach plastycznych, artystycznych oraz zawodach sportowych.

W ramach oferty dodatkowej proponujemy zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów. We wszystkich grupach dzieci uczą się języka angielskiego. Codziennie organizowany jest pobyt na powietrzu. Mamy do dyspozycji duży, bezpieczny i ciekawie wyposażony plac zabaw.

Jesteśmy  otwarci na współpracę z rodzicami dając możliwość uczestniczenia w codziennym życiu przedszkola, uroczystościach, festynach, spotkaniach okolicznościowych oraz zajęciach otwartych. Tradycją stały się już wspólne zabawy na powitanie przedszkola, świąteczne spotkania przy choince, Andrzejki, festyny rodzinne, uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka  oraz zakończenia roku szkolnego. Ciągle poszukujemy nowych, ciekawych i atrakcyjnych form współpracy.