• Zajęcia adaptacyjne

• Zapraszamy Maluszki na drugi etap spotkań adaptacyjnych w dniach: 27 sierpnia godz. 16.00 - 17.00 (zabawy w ogrodzie przedszkolnym dla wszystkich dzieci nowoprzyjętych), 30 i 31 sierpnia godz. 10.00 11.00 (zabawy w sali dla dzieci, których nazwisko rozpoczyna się literą alfabetu od A do K), godz. 11.30 12.30 (zabawy w sali dla dzieci, których nazwisko rozpoczyna się literą alfabetu od L do Z).

Uwaga! Na zajęcia w sali dzieci wchodzą w kapciach, które będzie można zostawić w indywidualnej półce, w szatni. W ogrodzie z dzieckiem przebywa jedna osoba dorosła, tak jak to miało miejsce podczas czerwcowych spotkań adaptacyjnych. Wejście na teren przedszkola od strony ogrodu. Natomiast do sali wchodzą tylko dzieci w wyznaczonych grupkach. Rodzice w tym czasie pozostają na terenie przedszkola taras przylegający do sali maluszków, z którego jest możliwość obserwacji przez okno zachowania dziecka w sali podczas zabawy spontanicznej i zorganizowanej przez nauczyciela.

Na spotkanie 30 sierpnia każdy rodzic obowiązkowo przynosi wypełnione dokumenty oświadczenia znajdujące się na stronie naszego przedszkola w zakładce Strefa Rodzica / Codzienne informacje / Procedura Bezpieczeństwa w czasie epidemii. to dwa dokumenty (druki do pobrania): 1. OŚWIADCZENIA/ZGODY rodziców, których dzieci będą korzystać z opieki Przedszkola nr 306 „Mali Optymiści” podczas trwania epidemii spowodowanej chorobą COVID-19 2. OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA. Bez ww. dokumentów dziecko nie będzie mogło wejść do sali przedszkolnej.