• Wszystko będzie dobrze!

• Otrzymaliśmy zdjęcie od mamy Igora z przepięknym plakatem wykonanym przez Igora z pomocą rodziców. Pani Ewelina napisała, że plakat jest symbolem obecnej sytuacji tzn. walki z koronawirusem /pomoc szpitalom z WOŚP oraz zapowiedzią, że BĘDZIE DOBRZE, za jakiś czas wszystko powróci na prawidłowe tory i Igor spotka się ze swoją "przedszkolną rodziną".

Nie wątpimy w to ani przez chwilę – Wszystko będzie dobrze! Igorku, do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinę.

• Do Rodziców

• Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stworzonych specjalnie dla Państwa dzieci zakładek GRUPOWYCH w STREFIE RODZICA. Przygotowane materiały  zostały przygotowane w taki sposób, by ułatwić dzieciom odnalezienie się w trudnej sytuacji, kiedy nie mogą przyjść do przedszkola. Najważniejsza dla nas przy tworzeniu tych zakładek jest komunikacja z dziećmi. Wszystkie materiały ujęte są w formie listu, który my jako nauczyciele kierujemy za pośrednictwem Państwa do dzieci.

Chcemy by czuły nadal więzi przedszkolne zbudowane przez wspólnie spędzony czas. Odwołujemy się wielokrotnie do wydarzeń z przedszkola, do wspomnień wspólnie przeżytych, by dawało to poczucie bezpieczeństwa, mimo zmian jakie zaszły w ich życiu. Zdjęcia, które można wysyłać na e-mail przedszkola zdalni306@gmail.com mają za zadanie ukazać co słychać u każdego przedszkolaka. Podtrzymać na duchu i przynieść uśmiech na widok kolegi czy koleżanki w wirtualnej przestrzeni.

Jednocześnie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni za przesyłane już zdjęcia oraz wszystkie informacje zwrotne. Tylko z Państwa pomocą możemy przeprowadzić nasze dzieci przez ten trudny czas. W razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów, konieczności indywidualnych konsultacji prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola (tel. 22 834 82 13) codziennie w godz. 8.00 – 16.00.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkie dzieci. Bardzo za nimi tęsknimy.

• POLE NADZIEI

• Kochani, ciekawe czy pamiętacie, jak wspólnie sadziliśmy cebulki żonkili w przedszkolnym ogródku, potem codziennie patrzyliśmy jak rosną. Zobaczcie, jak pięknie teraz wyglądają, wspaniale rozkwitły i wyciągają swoje żółte kwiatki do słońca. To dzięki Wam zdobią teraz przedszkolny ogródek i są nadzieją dla ludzi chorych na wyzdrowienie, bo przecież to jest nasze małe POLE NADZIEI. Myślę, że ucieszycie się widząc, jak pięknie wyrosły posadzone kiedyś przez Was roślinki.