• Okiem drona

• Zabieramy Państwa w podróż, podczas której będziecie mogli obejrzeć nasze przedszkole z lotu ptaka. Dzięki ujęciom z drona zobaczycie przedszkole Małych Optymistów z zupełnie innej, fantastycznej perspektywy.

• Smoki w przedszkolu

• We wtorek w naszym przedszkolu pojawili się nietypowi goście. Była to Paskalia, Żelysław i Zenon. Ten pierwszy osobnik to agama brodata, drugi to gekon orzęsiony, a ostatni to kameleon lamparci. Oczywiście były
              w towarzystwie swojego opiekuna, który bardzo ciekawie nam o nich opowiadał. Samo oglądanie ich na żywo i wysłuchanie na ich temat informacji zrobiło duże wrażenie. Dzieci były zachwycone obcowaniem z tymi egzotycznymi gadami.

• Taekwondo - zajęcia w przedszkolu

• Od poniedziałku wznowiliśmy na terenie przedszkola zajęcia dla trzech najstarszych grup prowadzone przez instruktora Uczniowskiego Klubu Sportowego G-8 Bielany. Dzieci z entuzjazmem przywitały Pana Karola, który docenił ich umiejętności. Przez ostatnie dwa miesiące ćwiczyliśmy online korzystając z nagrań, cyklicznie przesyłanych przez trenera. Zajęcia taekwondo będą odbywały się w każdy poniedziałek, w godzinach przedpołudniowych z zachowaniem reżimu sanitarnego.

• Do rodziców 5-6 latków

• Wszystkich rodziców, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka (zerówki bądź pierwszej klasy) zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych bielańskich szkół, na których znajdują się różnorodne materiały informacyjne dotyczące naboru, a także prezentacje i wirtualne spacery po szkole.

• Przerwa wakacyjna

• Zapraszamy do zapoznania się z listem  Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy do rodziców przedszkolaków.

W terminie do 21 lutego należy złożyć deklarację dotyczącą opieki wakacyjnej w lipcu i sierpniu. Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.

Niezłożenie deklaracji wiąże się z brakiem możliwości uczęszczania do przedszkola w okresie wakacji.