• Finał przedszkolnego konkursu plastycznego

• Nowa galeria Optymistyczna Pani Wiosna została dodana do albumu fotograficznego

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia pięknych portretów Optymistycznej Pani Wiosny. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną kreatywnością. Nie brakowało ciekawych pomysłów, nietypowych materiałów i rzetelnego wykonania, dlatego wszyscy mali artyści zostają wyróżnieni. Gratulujemy! Po powrocie do przedszkola wręczymy pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

• Światowy Dzień Zespołu Downa

• W naszym przedszkolu jest miejsce też na tolerancję. Mimo, iż wśród nas nie ma dzieci chorych na Zespół Downa to wiemy po ostatnich zajęciach na czym polega ta choroba. W przyszłości będziemy potrafili odnaleźć się w sytuacji kiedy kogoś takiego poznamy. Wiemy, że łączy nas wiele: dążenie do spełniania marzeń, chęć zabawy, smakowanie lodów... By wyrazić swoją jedność z nimi założyliśmy skarpetki nie do pary. Świętowaliśmy w ten sposób Światowy Dzień Zespołu Downa.