• Spotkania adaptacyjne dla nowych dzieci

• Serdecznie zapraszamy dzieci, które od 1 września rozpoczną swoją przedszkolną przygodę na spotkania adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu. Bardzo miło będzie nam poznać nasze nowe przedszkolaki. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola. Pierwszy etap spotkań odbędzie się w ogrodzie w dniach 28–30 czerwca w godz. 16.30-17.30.

Ponieważ spotkania będą odbywały się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego bardzo prosimy, aby każde dziecko było pod opieką tylko jednego opiekuna. Dorosłych prosimy o przybycie do przedszkola w maseczkach zasłaniających nos i usta oraz zachowanie bezpiecznej odległość między uczestnikami spotkania.

W przypadku niesprzyjającej pogody (deszcz) spotkanie może zostać odwołane.

• "Góra grosza" podsumowanie akcji

• Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję "Góra Grosza". Udało się zebrać 276 złotych i 43 grosze. Pieniądze zostaną przekazane dzieciom, które są pod opieką Towarzystwa Nasz Dom. To była już 21 edycja i po raz kolejny pokazała, że razem możemy wiele!

• Życzenia

• Wszystkim dzieciom oraz tym, którzy dziećmi się czują, życzymy nieskończonej radości, wiary w siebie, wspierających przyjaciół, spełnienia marzeń i życia jak z bajki!