• Aktywni Mali Optymiści

• Nasi Optymiści chętnie angażują się w różnorodne działania. W ciągu całego roku przedszkolnego podejmujemy się realizacji wielu ciekawych projektów. one dostosowane do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci. Polegają na wykonywaniu zadań o charakterze artystycznym, sportowym. Dotyczą także świata przyrody. Te projekty to m.in.: "Dzieciaki ratują zwierzaki", "Emocja", "Kubusiowi Przyjaciele Przyrody", "Zabawy Sztuką", "Dzieci uczą rodziców". Warto brać w nich udział, gdyż wspierają rozwój dzieci, przynoszą radość i satysfakcję :)

• Wesołych Świąt

• Życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosły wszystkim dużo radości i pogody ducha oraz mnóstwo wiosennego optymizmu. Niech będą dla Państwa czasem spędzonym w gronie kochających się i życzliwych osób. Bez pośpiechu i zmartwień, w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Smacznego jajka i mokrego dyngusa. Wesołych Świąt  🐣🐤🐣