• Wystawa

• Zapraszamy na spacer w okolice naszego przedszkola. Na ogrodzeniu można obejrzeć galerię zdjęć z wystawy zorganizowanej wewnątrz placówki pt. "Z już niepotrzebnego coś niebywałego". Dzieci wraz z rodzicami wykonały mnóstwo ciekawych przedmiotów, można by powiedzieć ze „śmieci” :) Powstały rewelacyjne zabawki takie jak: pluszaki, roboty, pojazdy, laleczki, domek dla lalek i wiele innych. Podziwiamy za pomysłowość i doceniamy za jakość wykonania. Recykling może być fajną sprawą :)

• Zapraszamy do Centrum Edukacji i Rozwoju

• W załączeniu przesyłamy materiały dotyczące otwieranego Centrum Edukacji i Rozwoju. Centrum to miejsce dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów, gdzie bezpłatnie skorzystają z pomocy psychologicznej, nauki języka polskiego i angielskiego, z klubików dla dzieci i zajęć dla młodzieży. Przestrzenie powstały przy współpracy m.st. Warszawy, Unicef i Alior Banku.

• Akcja Rowerowy Maj

• Nasze przedszkolaki wzięły udział w fantastycznej, proekologicznej i prozdrowotnej akcji. Polegała ona na tzw.aktywnych dojazdach do przedszkola, czyli na rowerze, hulajnodze lub rolkach/deskorolce w miesiącu maju. Każda taka podróż była odnotowywana w specjalnym systemie i tym sposobem na koncie pojawiło się ok. 2042 takich aktywnych przejazdów. Ponadto, podczas kampanii dzieci dowiedziały się o płynących z takiej formy aktywności, korzyściach dla zdrowia i dla klimatu. Optymistom spodobała się ta akcja i z pewnością ją powtórzymy za rok. Sponsorzy i organizatorzy postanowili wynagrodzić aktywne dzieci, grupy i placówki. Wkrótce okaże się, czy i jakie nagrody trafią do nas :) Na pewno zagościmy na pikniku, który jest finałem akcji. Zapraszamy też na niego wszystkich chętnych. Więcej szczegółowych informacji na plakacie.