• AKTUALNOŚCI

      • Razem damy radę!

      • Drodzy Rodzice, na prośbę pana burmistrza Grzegorza Pietruczuka nasze przedszkole bierze udział w akcji "Bielany dla dzieci!".

       Prawie 150 podopiecznych ukraińskich domów dziecka oraz 57 dorosłych znalazło azyl w ośrodku w Ustce. I od blisko 6 miesięcy Dzielnica Bielany udziela wsparcia dzieciom znajdującym się w ośrodku jak i tym, które przebywają w szpitalach pediatrycznych w Ukrainie. Dzieci nieustannie potrzebują ubrań, jedzenia, środków higienicznych, wózków, zabawek itp.

       Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc i udział w akcji, podczas której będziemy zbierali zarówno rzeczy materialne jak i fundusze na pomoc dla dzieci z domów dziecka, które przebywają w Polsce oraz tych, które są na oddziałach pediatrycznych w Ukrainie.

       Na plakacie są wyszczególnione potrzebne rzeczy, które zbieramy do 10 listopada. Zbiórka w przedszkolnej szatni w wyznaczonym miejscu. Zachęcamy!

       Więcej informacji na stronie:

       https://bielany.um.warszawa.pl/-/bielany-dla-dzieci

      • Bal z okazji Dnia Przedszkolaka

      • W ostatnim czasie w przedszkolu odbył się bal dla wszystkich naszych przedszkolaków. Zabawa taneczna była fantastyczna. Wszystkim dopisywał dobry humor. Niech uśmiech pozostanie na tych buziach przez cały rok.