• Okiem drona

• Zabieramy Państwa w podróż, podczas której będziecie mogli obejrzeć nasze przedszkole z lotu ptaka. Dzięki ujęciom z drona zobaczycie przedszkole Małych Optymistów z zupełnie innej, fantastycznej perspektywy.

• Zrobiliśmy razem coś dobrego!

• Serdecznie dziękujemy za okazane serce i udział w świątecznej zbiórce dla dzieci z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku - Fundacja Rodzin Adopcyjnych. Dary od społeczności naszego przedszkola wraz ze świątecznymi życzeniami zostały przekazane organizatorom zbiórki.

• Konkurs „Geometryczna Kraina”

• Maja, Natalka i Nina reprezentowały nasze przedszkole w dzielnicowym konkursie plastycznym „Geometryczna Kraina”. Organizatorem konkursu był Burmistrz Dzielnicy Bielany, Przedszkole nr 105 oraz 268. Dziewczynki wykonały przepiękne prace, za co otrzymały dyplomy i upominki. Serdecznie gratulujemy.

• Polska Złota Jesień - udział w konkursie plastycznym

• Mali Optymiści poprzez sztukę wyrażają swoje spostrzeżenia odnośnie jesieni. Przy użyciu farb, kredek, ciekawych materiałów powstały artystyczne prace. Wykonały je: Jagoda, Łucja, Weronika, Lena i Maja. Dzieci zostały docenione. Za udział w konkursie "Polska Złota Jesień" otrzymały dyplomy, drobne upominki oraz statuetkę.