• Zdrowe, smaczne posiłki
                      • Priorytetem dla nas jest zdrowie dzieci. Posiłki są smaczne i urozmaicone, przygotowywane na miejscu. Uwzględniamy indywidualne diety dzieci alergicznych.
                      • Doskonałe warunki lokalowe
                      • Niewątpliwym atutem naszego przedszkola są ciekawie zaaranżowane, kolorowe i funkcjonalne sale. Posiadamy też piękny, wyremontowany plac zabaw.
                      • Łagodna adaptacja
                      • Dzięki zajęciom adaptacyjnym, dzieci są bezstresowo wprowadzane do nowego środowiska. Pomaga w tym wykwalifikowana i oddana kadra nauczycielska.
                      • Zorientowani na kreatywność
                      • Szczególnym elementem pracy jest rozwijanie u dzieci talentów i pasji poprzez kreatywne działania w atmosferze dobrej zabawy.
                      • Przygotowanie do szkoły
                      • Szczycimy się tym, że nasi absolwenci doskonale radzą sobie w szkole. Wdrażamy innowacyjny program wychowania językowego zwany glottodydaktyką.
                      • Profesjonalny gabinet SI
                      • Posiadamy profesjonalny gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt terapeutyczny, gdzie z sukcesami prowadzimy zajęcia SI.

• REALIZUJEMY PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE

• Optymistyczne Przedszkole