• Śmiechotki

     • Tu się chwalimy co w domu robimysmiley

       

      Droga Klaro. Miło mi Cię widzieć i patrzeć na twoją uśmiechniętą buzię. Cóż to za zwierzę w twoich rękach? Ten hipopotam jest niesamowity i na pewno wymagał dużo pracy. Jest prawie identyczny jak ten prezentowany na filmiku. Moje gratulacje. Pozdrawiam gorąco ciebie i twoją rodzinkę. Mam nadzieję, że jeszcze coś nam prześlesz. Do zobaczenia!

         

      Droga Klaro. Bardzo podoba mi się twoja książeczka. Widzę, że skorzystałaś z mojej propozycji. Ciekawi mnie jakie inne zwierzęta znalazły się w twojej książeczce. Mam nadzieję, że zachowasz swoją pracę i będziemy mogli ją wszyscy obejrzeć wspólnie w przedszkolu. Cieszę się, że tak ładnie pracujesz. Pozdrawiam gorąco i do miłego zobaczenia.

                   

      Witaj kochana Klaro. Widzę, że u Was praca wre. Pięknie wyglądają Twoje biedronki, pszczółki i motylki.
      Jestem zaskoczona, że wykonujesz prace z innej grupy. Ale to cieszy, że podejmujesz się trudniejszych zadań. Na pewno zdobędziesz więcej umiejętności. Dziękuję za pozdrowienia. Ja też pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę. Czekam na inne piękne prace.

       

      Witaj Nelu. Jest mi miło znowu Ciebie widzieć i podziwiać Twoją pracę. Powiem, że zaskoczyłaś mnie swoim dziełem. Twoja książka jest niesamowicie wielka. Bardzo się cieszę, że podjęłaś się tak trudnego zadania. Moje wielkie gratulacje. Widzę też, że i Dominik podjął się tego zadania. Ciekawa jestem kto, komu pomagał. Jego książka jest równie imponująca jak Twoja. Pozdrawiam Was gorąco i czekam na następne prace. Do zobaczenia.

           

      Witaj Klaro. Miło mi Cię znowu widzieć. Jak zwykle uśmiech nie znika z Twojej twarzy. Cieszę się, że tak jak napisała mama pracujesz z rodzeństwem. Wspólna praca jest bardzo przyjemna. Na pewno nauczysz się dużo od swojej siostry. Widzę, że podjęłaś się wielu zadań co mnie bardzo cieszy. Wasze prace wyglądają bardzo interesująco. Widać, że włożyłyście w nie dużo pracy. Trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę. Czekam na kolejne prace.

      Witaj Filipku. Dziękuję za pozdrowienia i buziaki. Widzę, że bawisz się w ogrodnika i hodujesz fasolę. Mam nadzieję, że Twoja hodowla się uda i za jakiś czas przyślesz nam piękne zielone rośliny. Życzę powodzenia.
      Jeśli chodzi o pracę plastyczną to podziwiam sposób jej wykonania. Myślę, że bardzo się napracowałeś ale efekt jest niesamowity. Te plastelinowe kulki którymi wykleiłeś kogutka są bardzo równiutkie i wykonane z wielką precyzją. Twój kogut robi wielkie wrażenie!!! Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę. Przesyłam Wam gorące buziaki i czekam na Wasze inne prace.

      Witaj drogi Tymonku. Widzę, że pięknie pracujesz. Cieszy mnie, że wykonujesz wszystkie zadania. Twój kogut jest bardzo kolorowy i starannie wykonany. Myślę, że włożyłeś w niego dużo pracy. Pracuj tak dalej a na pewno zdobędziesz dużo umiejętności. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na kolejne Twoje dzieła.

        

      Droga Nelu jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojej pracy. Widzimy, że wykonałaś proponowane przez nas karty z zadaniami. Pracuj tak dalej. Pozdrawiamy Cię i czekamy na spotkanie i kolejne prace. Przesyłamy Ci buziaczki.

      Witaj Kornelko. Miło nam Cię znowu widzieć. Widzimy, że i Ty poczułaś wiosnę. Bardzo podobają nam się Twoje i Dominika prace. Pięknie wyglądają te kwiatki w doniczkach, choć i te namalowane przez Was też przyciągają wzrok. Cieszymy się, że tak prężnie działacie razem. Trzymajcie tak dalej. Wasze uśmiechy świadczą o tym, że dobrze się bawicie. Pozdrawiamy Waszą całą rodzinkę gorąco i czekamy na kolejne dzieła. Do zobaczenia.

         

      Witaj Mariko. Miło nam jest popatrzeć na Twoją uśmiechniętą buzię. Widzimy, że nie marnujesz czasu i pięknie pracujesz w domu. Twoje wiosenne kwiaty są bardzo ładne. Mamy nadzieję, że dobrze się przy tym bawiłaś i praca przyniosła Ci wiele radości. Pozdrawiamy Cię serdecznie i mocno ściskamy. My też tęsknimy i czekamy na spotkanie z Wami.

          

      Witaj Wojtusiu. Bardzo cieszymy się, że przysłałeś do nas zdjęcia swoich prac. Miałeś znakomity pomysł na zrobienie tych kwiatków i motylka. Widać, że poczułeś wiosnę. Dziękujemy za twój uśmiech i radosne oczy. Pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinkę. Życzymy dalszych pomysłów i czekamy na kolejne zdjęcia.

            

      Witaj Tymonie. Miło nam Cię ponownie widzieć. Widzimy, że nie nudzisz się w domu i ładnie pracujesz. Wykonałeś oba zadania bardzo starannie. Ciekawi nas, co wsypałeś do tej miski przy której bawisz się koparką. Czyżby to był jakiś plac budowy na który wozisz piasek? To sympatycznie, że w zabawach towarzyszy Ci starszy brat. Na pewno spędzacie razem miło czas i nie brakuje Wam pomysłów na zabawy. Pozdrawiamy Cię i mocno ściskamy. Pracuj tak dalej i do zobaczenia.

       

      Drogi Tymonku, dziękujemy Tobie i Twojej rodzince za świąteczne życzenia. Jest nam bardzo miło, że o nas pamiętałeś. Pozdrawiamy i ściskamy Cię mocno. Może już niedługo się spotkamy.

            

      Witaj kochana Mariko. Cieszymy się, że przysłałaś swoje prace. Widzimy, że podjęłaś się wielu zadań, w które włożyłaś dużo pracy. Twój koszyczek z pisankami jest bardzo kolorowy i starannie wykonany. Zrobione przez Ciebie zajączki będą piękną dekoracją świątecznego stołu. Pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinkę. Życzymy zdrowych i spokojnych świąt. Czekamy na kolejne prace.

               

      Drogi Filipku, witamy Cię serdecznie i dziękujemy za Twoje zdjęcia. Widzimy, że skorzystałeś z naszych propozycji zabaw. Jest nam bardzo miło. Twoje pisanki i pomalowane jajko wyglądają pięknie. Ciekawi nas, co robiłeś z tej mąki? Pozdrawiamy Ciebie i Twoją rodzinkę. Życzymy spokojnych i zdrowych Świąt. Mamy nadzieję, że kolejne zabawy też Ci się spodobają i prześlesz nam zdjęcia. Czekamy na Twoje prace.

         

      Droga Nelu, dziękujemy bardzo za przysłane zdjęcia. Wasze bociany i króliczki są rewelacyjne. Widzę, że bardzo się staraliście i nie zapomnieliście o najdrobniejszych szczegółach. Myślę, że zrobienie prac sprawiło Wam wiele radości. Pozdrawiam gorąco Ciebie, brata i całą rodzinkę. Czekam na Wasze kolejne prace.

       

      Tymonku, Twój króliczek wygląda wspaniale. Na pewno włożyłeś w niego dużo pracy. Pozdrawiamy gorąco Ciebie i Twoją rodzinkę, czekam na kolejne prace. Dziękujemy za twój uśmiech smiley