• Zdrowe, smaczne posiłki
                      • Priorytetem dla nas jest zdrowie dzieci. Posiłki są smaczne i urozmaicone, przygotowywane na miejscu. Uwzględniamy indywidualne diety dzieci alergicznych.
                      • Doskonałe warunki lokalowe
                      • Niewątpliwym atutem naszego przedszkola są ciekawie zaaranżowane, kolorowe i funkcjonalne sale. Posiadamy też piękny, wyremontowany plac zabaw.
                      • Łagodna adaptacja
                      • Dzięki zajęciom adaptacyjnym, dzieci są bezstresowo wprowadzane do nowego środowiska. Pomaga w tym wykwalifikowana i oddana kadra nauczycielska.
                      • Zorientowani na kreatywność
                      • Szczególnym elementem pracy jest rozwijanie u dzieci talentów i pasji poprzez kreatywne działania w atmosferze dobrej zabawy.
                      • Przygotowanie do szkoły
                      • Szczycimy się tym, że nasi absolwenci doskonale radzą sobie w szkole. Wdrażamy innowacyjny program wychowania językowego zwany glottodydaktyką.
                      • Profesjonalny gabinet SI
                      • Posiadamy profesjonalny gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt terapeutyczny, gdzie z sukcesami prowadzimy zajęcia SI.

• Wspomnienia z festynu

Festyn uważamy za udany sądząc po pozytywnych wrażeniach naszych gości. Pogoda dopisała, atrakcje przypadły do gustu, zwłaszcza malowanie twarzy, zdobienie koron, loteryjka czy gościnna wizyta strażaków oraz Pszczółki Mai i Filipa prosto z bajki. Po placu zabaw rozchodził się przyjemny dźwięk muzyki, rozmów i śmiechu dzieci. Z pewnością za rok powtórzymy taki piknik :) Przedstawiamy poniżej kilka zdjęć:

• Wystawa

Zapraszamy na spacer w okolice naszego przedszkola. Na ogrodzeniu można obejrzeć galerię zdjęć z wystawy zorganizowanej wewnątrz placówki pt. "Z już niepotrzebnego coś niebywałego". Dzieci wraz z rodzicami wykonały mnóstwo ciekawych przedmiotów, można by powiedzieć ze „śmieci” :) Powstały rewelacyjne zabawki takie jak: pluszaki, roboty, pojazdy, laleczki, domek dla lalek i wiele innych. Podziwiamy za pomysłowość i doceniamy za jakość wykonania. Recykling może być fajną sprawą :)

• REALIZUJEMY PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE

• Optymistyczne Przedszkole