• Zdrowe, smaczne posiłki
                      • Priorytetem dla nas jest zdrowie dzieci. Posiłki są smaczne i urozmaicone, przygotowywane na miejscu. Uwzględniamy indywidualne diety dzieci alergicznych.
                      • Doskonałe warunki lokalowe
                      • Niewątpliwym atutem naszego przedszkola są ciekawie zaaranżowane, kolorowe i funkcjonalne sale. Posiadamy też piękny, wyremontowany plac zabaw.
                      • Łagodna adaptacja
                      • Dzięki zajęciom adaptacyjnym, dzieci są bezstresowo wprowadzane do nowego środowiska. Pomaga w tym wykwalifikowana i oddana kadra nauczycielska.
                      • Zorientowani na kreatywność
                      • Szczególnym elementem pracy jest rozwijanie u dzieci talentów i pasji poprzez kreatywne działania w atmosferze dobrej zabawy.
                      • Przygotowanie do szkoły
                      • Szczycimy się tym, że nasi absolwenci doskonale radzą sobie w szkole. Wdrażamy innowacyjny program wychowania językowego zwany glottodydaktyką.
                      • Profesjonalny gabinet SI
                      • Posiadamy profesjonalny gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt terapeutyczny, gdzie z sukcesami prowadzimy zajęcia SI.

• Sportowe warsztaty

W zeszłym roku znaleźliśmy się w grupie najbardziej inspirujących sportowo szkół i przedszkoli. Nagrodą za nasz film video są warsztaty, które będą prowadzone przez organizatorów projektu Pho3nix Active School we współpracy ze sportowcami. Nasze przedszkole odwiedzi olimpijka, pani Sylwia Kocerka (Lewandowska), Jest to wioślarka, medalistka biorąca udział w Mistrzostwach Europy i Świata. Polecamy też obejrzeć inspirujący FILMIK, który zachęca dzieci do aktywnego trybu życia.

• Biblioteka Podwórkowa

Serdecznie zapraszamy w imieniu Mediateki naszych przedszkolaków z rodzicami na zajęcia Biblioteki Podwórkowej. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 października, o godzinie 11:30. Potrwa ok. 1,5 godziny. Preferowany wiek dzieci to 5-12 lat. Wstęp wolny (bez zapisów). Zajęcia będą odbywały się w bibliotece Mediateki przy współpracy ze Stowarzyszeniem ATD Czwarty Świat.

• Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy za pomoc w zbiórce książek na kiermasz. Dzięki Państwa dobrym sercom udało sią zebrać pokaźną ilość darów. Niedługo zostaną one przekazane organizatorom. Natomiast termin i miejsce kiermaszu podamy wkrótce.

• Informacja

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

• REALIZUJEMY PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE

• Optymistyczne Przedszkole