• Wyniki konkursu w ramach ogólnopolskiej akcji Pho3nix Active School

• Zakończył się konkurs, w którym ponad 350 szkół i przedszkoli z całej Polski przygotowało materiały filmowe mające na celu inspirować wszystkich do aktywności sportowej. Oddane głosy pozwoliły nam uplasować się na 60 miejscu w pierwszej setce zwycięskich placówek! W nagrodę Fundacja Pho3nix Active School zorganizuje dla naszych dzieci sportowe warsztaty! Wszystkim, którzy oddali głosy na nasze Przedszkole serdecznie dziękujemy.

• X Ogólnopolskie Święto Optymizmu

• X Jubileuszowe Ogólnopolskie Święto Optymizmu. Za nami obchody niezwykle radosnego Ogólnopolskiego Święta Optymizmu. Każda grupa spędziła ten dzień w wyjątkowy sposób. Zabawom i uśmiechom nie było końca. Niespodzianki czekały nie tylko na dzieci... ale również na rodziców! Owocem pozytywnego myślenia są optymistyczne bajki i wiersze, które napisały kreatywne przedszkolaki wraz z rodzinami. Z utworami można zapoznać się klikając w plik poniżej. Optymizm z pewnością zostanie w naszych sercach na najbliższy rok.